Jestem Edyta

Cześć! Mam na imię Edyta i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Czuj się swobodnie jeśli chcesz zapytać o cokolwiek.

Fotografia co całe moje życie. Odkąd sięgam pamięcią widzę siebie z aparatem. Towarzyszył mi przez pół dzieciństwa, całe studia a dziś jest naturalnym przedłużeniem mojej dłoni i ramką dla oka. To dzięki fotografii mogę poznawać świat po swojemu i trafiać na wspaniałych ludzi, którzy darzą mnie zaufaniem. Opowiadać historie ich miłości przez obrazki pełne ciepła i szczęścia, towarzyszyć w tych intymnych i szczególnych chwilach.

Kiedy miałam 19 lat, moja mama zwykła twierdzić, że jeśli się skończy dobre studia, to będzie się miało dobrą pracę. Nie myliła się. 5 lat później zostałam magistrem inżynierem, dzień po obronie tytułu rzuciłam robotę w biurze projektowym, a dziś mam najwspanialszą pracę na świecie. Co prawda nie ma nic wsolnego z moim wykształceniem, ale przynosi mi niemożliwą do opisania satysfakcję, a szare dni przed komputerem zamienia w powrót do kolorowych wspomnień.

Pochodzę z Warmii, mieszkam w Gdańsku, często odwiedzam stolicę ale chętnie pojadę na drugi koniec świata, jeśli tylko będę mogła spełnić czyjeś marzenie.

COPYRIGHT © 2020 AHD PHOTO

BY ZU